TÜRKİYE’NİN ALTYAPI VE ÜSTYAPI GÜCÜ
30 yıldır beton parke taşları, beton bordürleri ve beton boru grupları üretimini yapmakta olan ALADAĞ Yapı ve Beton Elemanları fabrikamız üretimini ileri teknoloji ve el değmeden yapmaktadır. Günlük kapasitemiz 10.000 m2 olup, bütün ürünlerimiz TSE kalite belgesi ile üretilmektedir. Ürünlerimizin üretiminde hammadde olarak yıkanmış, elenmiş, sınıflandırılmış agrega kullanılmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin ve kendini yenileyen misyonun temsilcisi bulunmaktayız.

Kentsel dönüşüm projelerinde belediyelere kaliteli ve uygun fiyatlarla çözümler sunan firmamız, üst yapının yanı sıra alt yapı elemanlarında da kalitesinden söz ettirmiştir.

İnşaat sektörü içerisinde 30 yıldır faaliyet göstermekte olan firmamız 2005 yılından itibaren prefabrik beton boru üretimine de başlamıştır. 200 mm den 1800 mm ye kadar Beton ve Betonarme , Entegre ve Normal Contalı beton boru ürünlerinin yanı sıra betonarme baca tabanları ve bilezikleri üretimine de başlamıştır. Son teknoloji ile üretilen bu ürünler kanalizasyon ve yağmur suyu taşımada kullanılmaktadır. Ürünlerimizin ve hammaddenin kontrolünü gelişmiş laboratuarımızda yapmaktayız.

Aladağ Yapı ve Beton Elemanları yatırımlarına emin adımlarla devam edip, 2008 yılı itibariyle Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Fabrikasıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Aladağ Hazır Hazır Beton tesisi 2011 yılında Aksaray Adana Karayolu 15.nci kilometrede hizmete başlamıştır.

Proje aşamasından itibaren her konuda uzman kadrosu ile yanınızda olan ALADAĞ, satış ve satış sonrası hizmetleri ile yapı sektöründe fark yaratan bir geleneğin sürekli gelişen ve kendini yenileyen yüzüdür. Amacımız en ekonomik çözümleri en iyi kalite ile çözmektir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz imkanlarını en verimli şekilde kullanarak, günümüz şartlarında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı, kaliteli ve düşük maliyet ile hizmeti karşılayan, müşterilerine artı değer katmak suretiyle yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlayan, ekip ruhunu benimseyen, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, çevreye saygılı, sektöründe lider bir şirket olmaktır. Hizmet verdiğimiz alanlarda öncü olmak bizim uzun dönemli hedeflerimizdir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bütün beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak ürün yelpazesine sahip olan ve bu ürünlerin ulaşımını sağlayan lider kuruluş.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Zemin döşemesi için beton kaplama blokları ve Zemin döşemesi için beton bordür taşları imalatı sektöründe Ürünü üreten çalışanımızın can güvenliğini, memnuniyetini ve ürün kalitesini arttırmak için mesleki eğitimini teşvik etmek,
İçinde yaşadığımız sosyal çevrenin, ürün ve hizmet sunduğumuz müşterinin, çevre bilincini ve memnuniyetini arttırıcı sektörel gelişmeleri ve iyileştirmeleri araştırmak, adapte etmek ve uygulamak,
Sunduğumuz üründe kullanılan teknolojinin çevre uyumlu olmasında öncü olmak, çevreyi ve doğayı koruyucu ve iyileştirici faaliyetleri desteklemek,
En azından yürürlükteki uygulanabilir İSG ve çevreyle ilgili mevzuatlara uymak,
Ürün kalitemizi çalışma ortamına bağlı olarak en üst seviyede tutmak, ülke menfaatleri doğrultusunda sürekli iyileştirmek ve geliştirmek.